т/ф. (044) 501-94-87
тел. (044) 235-52-25
тел. (063) 208-82-08
Страны | Агенствам | Контакты | Справка | Скидки
Австрия
Андорра
Болгария
Бельгия
Венгрия
Великобритания
Германия
Голландия
Греция
Египет
Израиль
Испания
Италия
ОАЕ
Польша
Словакия
Словения
Турция
Украина
Хорватия
Франция
Чехия
Швейцария

Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка

kozacka-spadschina.doc [287,5 Kb] (cкачиваний: 4)

Программа тура: «КОЗАЦЬКА СПАДЩИНА. Хортиця + ПетрикІвка».

 

1 день.

Збір групи на залізничному вокзалі о 22.00 Поїзд 80- відправлення 23.00.

2 день. Прибуття  в Дніпропетровськ в 6.50. Ранку.  Зустріч групи. Переїзд  в Петриківку. Сніданок по дорозі.  (85 км) Петриківка- невеличке село на Дніпропетровщині, що прославилось на весь світ магічним розписом. Століттями майстри передають секрети свого ремесла та обереги, закодовані в  орнаменті своїм учням. Петриківський розпис внесений в список нематеріальної світової культурної спадщини «ЮНЕСКО». Ви маєте шанс доторкнутись до першоджерел народного мистецтва, відвідавши музей народної творчості Петриківки. В колекції музею включено шедеври етнічного розпису: картини, прикраси, предмети прикладного мистецтва.

 Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка  Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка 

 

 

 

 

 

 

 

Тут можна не лише придбати сувеніри, але й самому спробувати перші кроки в Петриківському розпису під час майстер-класу.

Далі нас  вітатиме етно-хутір "Козацька Сiч" в селі Галушківка. Частування смачним обідом. А далі знайомство з побутом козаків, їх звичаями в мирні  та воєнні часи. Козаки та їх вірні друзі-коні, перенесуть нас в минуле і наблизять до нього( театралізований виступ з із залученням туристів). Далі майстер клас по соломоплетінню. 

Козацька спадщина. Хортиця+ПетриківкаКозацька спадщина. Хортиця+Петриківка Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Далі рушаемо в колиску козацтва- місто Запоріжжя. ( 90 км). Поселення в готелі.

Вечеря. Відпочинок в готелі.

3 день. Сніданок в готелі. 10.00. Запоріжжя- перлина степової України. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по старому та новому місту. Ви дізнаєтесь про Александрівську фортецю, історію життя останнього отамана Задунайської Січі- Йосипа Гладких, історика-етнографа Якова Новицького. Тут знаходиться найдовший проспект в Європі-11 км.

Виїзд на эксклюзивну экскурсійну программу: «Острів Хортиця  та Запоріжська Січ – однез 7 чудес України». Існують історичні місця сили, магія яких вабить, дивує, страшить але завжди захоплює своєю природньою красою при зустрічі з ними. До таких місць відноситься Хортиця.

Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка

 

 

 

 

 

 

 

 

Хортица надзвичайно красивий живописний острів, з усіх сторін омивається могучим Дніпром.Тут на острові, концентруються культові місця, святилища й капища древніх часів. Тут було унікальне Скіфське місто-фортеця, поселення Протолче стало містом в золотоординське панування. Відомо 6 груп курганів, більш 20 поселень і стоянок різних часів. Але найбільш вабить на Хортицю – колиска козацтва- Січ.

 

Музей історії Запоріжського козацтва.

 

Тут розташовані экспозиції, присвячені давнім часам, періоду Київської Русі, козацької епохи, новітній історії запоріжського краю, православю на запоріжських землях. Представлені 3 діорамы: "Битва київського князя Святослава на дніпровських порогах", "Воєнна радат на Січі», «Нічний штурм м. Запорожья».

 Далі наш шлях в історико-культурний комплекс "Запоріжська Січ".Ви потрапите в далекі козацькі часи 16-18 ст.,пройдете вздовж лінії укріплень російсько-турецької війни 1735-1739рр.,побачите житлові та господарські приміщення козаків, дізнаєтесь як обиралась їх старшина, де і як  і чому навчались козаки в їх вірування.

 

Реконструкція старовинної козацької фортеціXVI-XVIII стт. Січ- укріплення - булоь воєнно-політичним центром запоріжського козацтва, столицею козацьких земель. Комплекс збудований  на зразок козацьких січей-укріплень: курені, січова школа, дім кошового отамана,  писаря або канцелярія, церква. В 2007 році тут  знімами художній фільм «Тарас Бульба».

 

озацька чайка". 

 

Ви побачите відреставровану козацьку «чайку» 736-1739 рр.,підняту кілька років тому з дна Дніпра. Також тут піднята російська Бригантина.Подібних памяток на территорії Європы на сьогодні не мае. «Запоріжська чайка» - єдиний реалізований проект по підйому,консервації та реставрації старовних суден на території СНГ.

Обід в ресторані «Козацька залога».

.Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка Козацька спадщина. Хортиця+Петриківка

 

 

 

 

 

 

 

 

4 день ранок- прибуття в Київ. 

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ- 2136  ГРН

У вартість туру включено : проживання в готелі 3 зірки – 3 ночі, 4 сніданки, 4 обіди, 4 вечері,

Вхідні квитки до екскурсійних об єктів, медична страхівка, автобусне обслуговування під час туру.

Додатково сплачується: проїзд потягом Київ-Дніпропетровськ-Запоріжжя-Київ.

 

 

 

 
Разработка сайтов, Фото, графический дизайн, 3D (с) A13-studio.com