т/ф. (044) 501-94-87
тел. (044) 235-52-25
тел. (063) 208-82-08
Страны | Агенствам | Контакты | Справка | Скидки
Австрия
Андорра
Болгария
Бельгия
Венгрия
Великобритания
Германия
Голландия
Греция
Египет
Израиль
Испания
Италия
ОАЕ
Польша
Словакия
Словения
Турция
Украина
Хорватия
Франция
Чехия
Швейцария

ЛЬВІВ ТА ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

ЛЬВІВ ТА ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

Груповий тур на домовлені дати виїзду для групових замовлень

Lvov-i-zamki-odna-noch.doc [1,05 Mb] (cкачиваний: 8)  

     1 день Збір групи на залізничному вокзалі оріентовно за 1 год до відправлення поїзду. Відправлення до Львова поїздом.

     2 день. Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі представником фірми.  Початок оглядової екскурсії Сніданок ( самостійно оріентовно 40 грн)

    Екскурсія Львів Австрійський: екскурсія по місту, забудованому за часів Австро-Угорської імперії. Ви побачите Оперний театр та проспект Свободи - унікальний проект за архітектурним рішенням забудови болотистої місцевості. Проспект Шевченко – тут місце модних кав’ярень та магазинів, прибуткових кам’яниц та ресторанів, у яких творилась історія не тільки самого міста… Величний собор св. Юра – львівське барокко у всій своїй красі, костел св. Эльжбетти – відголоски неоготики, бібліотека Оссолинеум, фамільні садиби та  парки. Музей - аптека з дегустаціею чаю.

ЛЬВІВ ТА ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИЛЬВІВ ТА ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

За бажанням групи в программу  можна включити екскурсію на «Український некрополь»

Личаківське кладовище.

Поселення в готелі. Продовження мандрівки по Львову. Екскурсія по Львівському театру опери та балету

Обід. Пішохідна екскурсія Львів середньовічний: включае в себе огляд найбільш древніх споруд міста XIII-XVIII ст. часів від Галицько-Волинського князівства до польського періоду в  історії Львова.Під час екскурсії ви познайомитесь з правилами монастирів, простих львів’ян та патриціїв,традиціями національних общин(русинської, польської,німецької, армянської,еврейської) та іх законами. Вечеря Повернення  до готелю.

     Факультативно: вечором можна відвідати найбільший і найсучасніший аквапарк закритого типу в Україні (ціна: від 30 до 40 грн/год з особи, залежно від часу). Музеї за бажанням: музей зброї АРСЕНАЛ , Шевченківський гай, Вечеря. Повернення до готелю. Відпочин

 3 день.        

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Автобусна мандрівка по Замкам Львівщини. Олеський, Підгорецький і Золочівський. Замки. Обід в замку.Поверення до Львова.  Вільний час. Вечеря самостійно*. Додому до Киева з залізничного вокзалу.

     4-й день. Прибуття до Киева. Вранці

Вартість туру : 995  грн.

 

     У  ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ ВКЛЮЧЕНО: ПРОЇЗД ПОЇЗДОМ Львів-Київ-Львів (плацкарт), проживання 1 ніч готель економ класу по 2-3-4 чол в номері зі  зручностями, харчування згідно програми:1 сніданок, 2 обіди  1 вечеря, екскурсія до Львівської опери, автобусний супровід на період автобусних екскурсій по Львову та замкам Львівщини, трансфер вокзал-готель-вокзал, супровід представником фірми по всьому маршруту. Медстрахівка від нещасного випадку. Вхідні квитки до музеїв та екскурсійних об’ектів.

     ДО ВАРТОСТІ НЕ ВКЛЮЧЕНО:  власні витрати,  додаткове харчування. 

 
Разработка сайтов, Фото, графический дизайн, 3D (с) A13-studio.com