т/ф. (044) 501-94-87
тел. (044) 235-52-25
тел. (063) 208-82-08
Страны | Агенствам | Контакты | Справка | Скидки
Австрия
Андорра
Болгария
Бельгия
Венгрия
Великобритания
Германия
Голландия
Греция
Египет
Израиль
Испания
Италия
ОАЕ
Польша
Словакия
Словения
Турция
Украина
Хорватия
Франция
Чехия
Швейцария

Таємниця львівських левів

                        

1. день. 28.10.17 ВИЇЗД З КИЄВА. 

2. день   29.05.17 . 7.00.Ранок. Приїзд до Львову.

Зустріч представником фірми у Львові.  Сніданок  ( факультативно о 8.30  від 80 грн. )
10.00  Початок оглядової екскурсії Львовом. Під час екскурсії ви побачите шедеври Львову:

Собор Святого Юра – найвідоміша пам”ятка епохи барокко в Україні.

 

Таємниця львівських левів Таємниця львівських левів 

 

 

 

 

 

- Високий замок - найвища гора у Львові з декількома оглядовими майданчиками, де з висоти пташиного польоту відкривається панорама Львова. Саме з цією горою пов’язана  перша згадка про Львів в історичних літописах 1256 року.

14.00 Обід. Заселення в готель « Львів». ВОЛТЕР – АБО ЦИСАР

 

Таємниця львівських левів Таємниця львівських левів 

 

 

 

 

15.00..  Вільний час. Можна купити сувеніри на площі Ринок, посидіти в затишному кафе за чашкою смачного шоколаду або кондитерської з львівськими пиріжками та тістечками.

 

19.00. Вас чекає смачна вечеря. 

 

20.00 Місто Лева – це місце таємниць, легенд та привидів, добрих і не дуже. Без них Львів не Львів. За бажанням ви зможете з ними познайомитись та спробувати розгадати бодай одну з таїн цього чарівного міста. Отож якщо ви зважились- запрошуємо з нами на вечірню прогулянку « По  «Містичному Львову» - театралізована екскурсія .

 

 

Таємниця львівських левів Таємниця львівських левів Таємниця львівських левів  

 

 

 

 

 

Повернення до готелю. Відпочинок.

 

 

3. день. 30.10.17 Сніданокв готелі.Виїзд на екскурсію «Золота Підкова Львівщини», під час якої  перед вами постануть могутні замки та палаци, що стали візитками історії України 16-17 століть.

 Таємниця львівських левів Таємниця львівських левів  

 

 

 

 

 

 

Олеський замок-Підгорецький замок,-Золочивський замок – їх минуле не залишить байдужими вас. Герої, зрадники, любов до рідної землі, мужність та самозречення в  ім”я  перемоги, боротьба за королівський трон, кохання та ненависть – про все це мовчать стіни древніх споруд. Про все це повідають нам мудрі гіди.

 Вас обов”язково пригостятьсмачним обідом.
18.00 Повернення до Львова. Вас чекає смачна вечеря . Та самостійна прогулянка вечірнім містом- АБО ЯК КАЖУТЬ ЛЬВІВЯНИ СПАЦЕР . Готель Львів або Цісар. В інших готелях потрібен трансфер в центр або самостійний доїзд громадським транспортом. Можна за додаткову плату організувати вечірку.

Ніч в  готелі.

4 день.31.10.17  Сніданок в готелі. Звільнення номерів.Сьогодні на вас чекає веселий урок-повторення вивченого.  Квест-гра  « В пощуках левів»  ( група ділиться на команди і використовуючи карти-підказки, проходить маршрут від зупинки до зупинки, кожна з яких сама по собі є цікавою грою).  

Далі на вас чекає обід в одному з відомих тематичних ресторанів Львову « Криївка».

 

Таємниця львівських левів Таємниця львівських левів 

 

 

 

 

 

 

18.00 Львів продовжує нас дивувати – інтерактивна аптека запрошує на відвідини, Атракційне підземелля, вражаюча історія останнього алхіміка світу, несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів, маловідомі львівські легенди та багате історичне минуле фармації древнього Львова – у цікавому форматі відео-екскурсії, з легким гумором, без музейної сухості.  Ви подивитесь на фармацевтів іншими очима: як на винахідників, інтелектуалів, краєзнавців, гуманістів.

А ще – пропонуємо ексклюзивні пігулки для щастя, здійснення бажань та від нудної роботи, мило для хабарників та шоколад для блондинок. Приходьте, буде цікаво!

 

19.30. Вечеря. А далі як кажуть львівяни «ПА-ПА,ТА ЦЬОМ-ЦЬОМ, МІСТО ЛЕВА!»  ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ! ЛЬВІВ ЩЕ ДОВГО МОЖЕ ВАС ДИВУВАТИ!

 ОРІЄНТОВНО 22.00 ВІДЇЗД ДО КИЄВА.

5 день. 01.11.17  ВРАНЦІ ПОВЕРЕННЯ ДО КИЄВА.

                        Вартість туру   -  3550 грн

 

У вартість включено: проживання  в  готелі« ЦИСАР» 2 ночі  в 2--3х місних номерах  зі  зручностями, харчування  за  програмою( 2 сніданки, 3 обіди- 3 вечері), автобусне та екскурсійне обслуговування,  вхідні квитки, квест- гра., вечірня екскурсія

Увартість не включено:

Проїзд потягом Київ– Львів – Київ

Додаткове харчування,

 

Особисті витрати.

 

 

 
Разработка сайтов, Фото, графический дизайн, 3D (с) A13-studio.com