т/ф. (044) 501-94-87
тел. (044) 235-52-25
тел. (063) 208-82-08
Страны | Агенствам | Контакты | Справка | Скидки
Австрия
Андорра
Болгария
Бельгия
Венгрия
Великобритания
Германия
Голландия
Греция
Египет
Израиль
Испания
Италия
ОАЕ
Польша
Словакия
Словения
Турция
Украина
Хорватия
Франция
Чехия
Швейцария

Cavendish School of English

 kavendish.doc [1,8 Mb] (cкачиваний: 1)

 

 Cavendish School of English Cavendish School of English Cavendish School of English 

 

 

 

 

 

Літний табір Преміум: За 2 тижні  -  9 екскурсій (3 на повний день и 6 на півдня, включно 2 экскурсії  в Лондон) + 10 денних /вечірніх розваг.

 

Школа Кавендіш була заснована в 1983 році і по сьогоднішній день приймає всіх бажаючих покращити свою англійську мову зі всього світу. За цей час більше 70000 студентів пройшли курс навчання в цій школі.

 

 Cavendish School of English Cavendish School of English Cavendish School of English 

 

 

 

 

 

Школа знаходиться  в південному місті Борнмуті на узбережжі Ла-Маншу. Борнмут  відомий в Англії як «місто садів на узбережжі» Це  один  з самих популярних  британських курортів, завдяки піщаним пляжам, протяжністю 10 км., розвагам (парки аттракціонів, театри, кінотеатри) та  готелям топ-класу. Кажуть, що Борнмут обганяє інші  англійські курорти по кількості сонячних днів.  По останнім відомостям було визнано, що тут саме чисте повітря та саме тут найбезпечніше  ростити дітей і відповідно відправляти їх сюди на навчання.  

 

Недалеко від Борнмута розташовані інші цікавинки,  які діти відвідають. Також звідси за дві години можна дістатися до Лондона. Школа розташована в двух елегантних будівлях вікторіанської епохи  в зеленій частині Борнтмута. Чарівні трьох поверхові будинки та сад були недавно відреставровані та забезпечують студентам невимушену та домашню атмосферу  для навчання.

 

Після прибуття діти проходять мовний тест, який допомагає  визначити рівень мови. У відповідності з результатами діти будуть розподілені по групам (як правило 15 чол.)при розподілі також приймаються до уваги вік та національність.

 Діти будуть займатися англійською мовою 20 занять на тиждень. Можливо вибрати інтенсивний курс, тоді кількість занять буде до 27 уроків***(доплата). При виборі курсу «Аглійська та футбол»  кількість уроків становить 18 на тиждень.

 Cavendish School of English Cavendish School of English Cavendish School of English 

 

 

 

 

 

 

При закінченні надається сертифікат про закінчення курсу.

Культурно-розважальна програма. Ця школа відрізняється від інших великою екскурсійною програмою, що включена у вартість. За два тижні перебування діти побувають в наступних містах: Лондон, Брайтон, Саутгемптон, Портсмут, Стоунхендж и Солсбери, Винчестер, Портланд, а  також проїдуться на човні поморю. Більш того, кожен день на дітей чекає розважальна програма що включає в себе спортивні заходи, різноманітні гуртки, перегляд фільмів, дискотеки, ігри та інше. Кількість та склад  екскурсій залежить від обраного курсу.

Cavendish School of English Cavendish School of English Cavendish School of English 

 

 

 

 <meta name="google-site-verification" content="2vT-geTNsLfoJQERM6Ct7jiXIf4VdKOdv2PO2lhtIH8" />

 

 Вартість програми: 1850 фунтів

У вартість входить: авіапереліт, проживання 14 днів в корпусі в кампусах ( 1 людина в номері зі всіма зручностями), 3-х разове харчування, трансфер аєропорт-літак-аеропорт, супровід групи вчителем,  9 екскурсій ( 2 на повний день и 7 на півдня, включно 2 экскурсії  в Лондон) + 10 денних /вечірніх розваг, додаткові заходи:  Laserquest (Лазер квест), Bowling (Боулінг), Speedboat (Човни), SchoolCinema (Шкільний кінотеатр) & Splashdown (Аквапарк)

20 год в тиждень навчання по 40 хв урок, регістраційний збір в школі, доступ в інтернет в школі, оформлення офіційного запрошення зі школи, сертифікат по закінченню курсу,

До вартості  не входить: власні витрати, візи до Великобританії від 115 евро, переклад кожна сторінка 60 грн.

 

 

 До зустрічі в ОБЄДНАНОМУ КОРОЛІВСТВІ

 

 

 
Разработка сайтов, Фото, графический дизайн, 3D (с) A13-studio.com