т/ф. (044) 501-94-87
тел. (044) 235-52-25
тел. (063) 208-82-08
Страны | Агенствам | Контакты | Справка | Скидки
Австрия
Андорра
Болгария
Бельгия
Венгрия
Великобритания
Германия
Голландия
Греция
Египет
Израиль
Испания
Италия
ОАЕ
Польша
Словакия
Словения
Турция
Украина
Хорватия
Франция
Чехия
Швейцария

Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина

 

2-stolic-berezen.doc [2,27 Mb] (cкачиваний: 3)

  Дві столиці одніеї імперії. Угорщина-Австрія

Потяг + автобус


1 день. Виїзд групи з місця перебування потягом до Чопа. Збір групи за годину до відправлення потягу на залізно-дорожньому  вокзалі.

2 день. Прибуття в м. Чоп. Пересадка в автобус. Виїзд до кордону. Переїзд в Ніредьхаза, відвідання супермаркету Теско (обмін валют).  Переїзд в Мишкольц-Таполца. Відвідання унікальної, не тільки в Угорщині, але й у всій Європі, термальної купальні в печері (9 е.). Обід в Мішкольце за бажанням (7 евро). Переїзд в Будапешт. Розміщення в готелі 3*. Вечеря.

Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина  Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина

 

 

 

 

 

3 день.Сніданок в готелі. Виїзд на оглядову екскурсію по столиці Угорщини. Відвідання Будайської фортеці, королівського палацу, собору Матьяша, Рибацького бастіону , пам’ятника  Св. Іштвану, далі побачите Ланцюговий міст, що з’еднуе Буду і Пешт, набережну Дунаю, Парламент, Базиліку Св. Іштвана, площу Героїв, замок Вайдахуняд, пам’ятник Аноніму.

Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина 

 

 

 

 

 

Екскурсія  «Закрут Дунаю». Відвідання міст угорського бароко, переїзд у Вишеград – перша столиця середньовічної Угорщини (5 е.),  оглядовий майданчик на закрут Дунаю,  Сентендре – місто майстрів  ( www.szentendre.hu). Відвідання першого в світі музею Марципана Сабо (2е.) Факультативно: обід в одному з багаточисленних ресторанчиків міста. Оплата самостійно 6-7е. Відвідання музею діамантів «Каприз». Повернення в Будапешт. Вільний час . Прогулянка на кораблику по вечірньому Дунаю «Місто в ілюмінації» - 15 е. Вечеря у готелі. Нічліг.

 

Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина

 

 

 

 

 

4 день. Сніданок в готелі.  Екскурсія в столицю Австрії – Відень.

Екскурсія по центру Відня. Під час екскурсії ви ознайомитесь з головними пам’ятками Відня, що розташовані за межами Старого міста: Віденська опера, музей історії природознавства, музей історії мистецтва, Парламент, Ратуша, Бургтеатр, та будівля університету, а також побачите  найкращі приклади творчості знаменитого австрійського архітектора-художника Хундертвассера,  у супроводі ліцензійного гіда.  Вільний час для придбання сувенірів та покупок або відвідання всесвітньо відомої скарбниці Габсбургів,  де зберігаеться «Спис Долі». За переказом та людина, що оволодіе таемницями «Спису Долі»зможе правити світом. Це спис, яким було проткнено  Ісуса Христа.   ( дорослі 12е., діти  та студенти  - 8е). Вільний час. Повернення в Будапешт. Вечеря. Нічліг.

 

Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина Дві столиці однієї імперії - Австрія та Угорщина

 

 

 

 

 

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. 8.30 – виїзд з готелю. Переїзд в Егер. Пішохідна екскурсія по місту. Обід 10е. Виїзд до кордону.  Пересадка в потяг. Виїзд до Киева..

6 день. Прибуття в Київ.

 

Вартість програми  - 265 евро- проживання в готелі «Ibis Budapest Heroes Square Hotel» 

До вартості входить: проїзд автобусом евро класу Чоп-Будапешт-Чоп, проживання 3 ночі в готелі 3*  по 2-3 чол. в номері зі всіма зручностями, харчування по програмі 3 сніданки, 3 вечері, оглядова екскурсія по Будапешту, Егеру, Відню, екскурсія «Закрут Дунаю» , супровід представником фірми по всьому маршруту, медичне страхування – 30000е.

У вартість не входить: проїзд потягом Київ-Чоп-Київ, сбір візового центру для дітей 22е. для дорослих – 22е +35 е, якщо не біометричний паспорт харчування в дорозі, крім готелю, вхідні квитки в аквапарк 7е. (по бажанню групи), термальні,купальні в печері (9е)., купальні (16е) музей марципанів 2е, прогулянка на кораблику 15е,, вхідні квитки в скарбницю Габсбургів (дорослі 12є., діти  та студенти  - 8є),додаткове харчування, особисті витрати.

 

 
Разработка сайтов, Фото, графический дизайн, 3D (с) A13-studio.com