т/ф. (044) 501-94-87
тел. (044) 235-52-25
тел. (063) 208-82-08
Страны | Агенствам | Контакты | Справка | Скидки
Австрия
Андорра
Болгария
Бельгия
Венгрия
Великобритания
Германия
Голландия
Греция
Египет
Израиль
Испания
Италия
ОАЕ
Польша
Словакия
Словения
Турция
Украина
Хорватия
Франция
Чехия
Швейцария

Королівський день народження у Етно парку Городець Княжий

 KVEST-sayt.doc [767,5 Kb] (cкачиваний: 8)

КОРОЛІВСЬКИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Налаштуйся активно і продуктивно провести цей день…

14.00 – Зустрічаемось у автобусі.

15.00 – Прибуття до Етно парку Городець Княжий. Початок квесту «Король Артур та лицарі круглого столу». Сьогодні ви з друзями потрапите у середньовічну Англію, зустрінете чарівника та лицарів, самі зможете позмагатися зі славетними лицарями та зійтися з ними у поединку. Ви навчитеся фехтувати , стріляти з луку, та арбалета, матимете змогу стріляти навіть з пушки та мушкета. Тут вас чекають загадкові події, та не час лякатися чи дивуватися, бо  діяти треба буде швидко та кмітливо. Хто з вас здобуде славу на всі віки та знайде меч Короля Артура?

17.00 – Закінчення квесту. Святкування дня іменника.

18.00 – Повернення у ХХІ століття. Виїзд автобусом до місця зустрічі.  

Протягом усього часу з вами будуть персонажі загадкової історії, всі локації обладнані атракціонами  та реквізитом. І ви також зможете приміряти на себе костюми.

Король Артур та лицарі  Круглого столу

Вас зустрінуть конні лицарі та проводять на поляну, де ви побачите сутичку лицаря та зброеносця, ваш провідник зупинить бій, та дізнаеться що ж сталося між ними. Тут і починаеться ваша пригода – лицарський турнір, постановочні бої професійних лицарів-каскадерів, пошуки Святого Грааля та меча Короля Артура, вогняне шоу леді Нимуе та інші неймовірні зустрічі та пригоди чекають на вас.


Королівський день народження у Етно парку Городець Княжий Королівський день народження у Етно парку Городець Княжий Королівський день народження у Етно парку Городець Княжий

 

 

 

 

 

 

Додатковим  приемним  сюрпризом стане для вас фотозона  з використанням декорацій,  костюмів та реквізиту по тематиці квесту. Прогулянка верхи на конях за бажанням.

Вартість  - 240 грн. (при группі 60чол.)

У вартість входить : вхідний квиток до Етно парку Городець княжий, проїзд автобусом  місце зустрічі- Етно парк – місце зустрічі, супроводжуючий, страхівка.

У вартість не входить : харчування, прогулянка на конях (при бажанні оплачуеться додатково), особисті  витрати.

 

 
Разработка сайтов, Фото, графический дизайн, 3D (с) A13-studio.com